Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fuze

    őstag

    Sziasztok!

    Tudom, főleg nyomtatással foglalkoztok, de úgy látom sokan vagytok itt mérnökök. Van nekem egy 3D formatervem, viszonylag egyszerű felépítésű. Leginkább egy rugós mérőszalaghoz hasonlít, de szalagrugó azért nincsen benne... két elemből áll. A tervemmel nyertem egy kupont a Varinexnél és ezt szeretném felhasználni nyomtatásra. Összesen egy gépészmérnököt ismerek személyesen, őt meg is kértem arra, hogy optimalizálja a tervem arányait és az én "design"-nak minősülő eszközömet valós, működtethető dologgá varázsolja. Sajnos ő is hozzám hasonlóan egyetemista és a szakdolgozata miatt sokáig halogatva lett a dolog és félek, hogy a kuponom meg lejár. Ennek határideje december vége, és az lenne az ideális ha ezen a héten le tudnám adni a kész 3d fájlt. Sajnálom, hogy ilyen szerencsétlenül alakult és nem is szeretek sürgős határidővel kérni semmit. De muszáj

    Szívesen fizetek érte, vagy akár barterről is lehet szó. Cserébe bármilyen grafikai anyagot elkészítek, legyen az névjegykártya, honlap(!), kisebb kiadvány, plakát vagy logó. Ahogy gondoljátok. Reménykedem benne, hogy valaki tud segíteni.

    [ Szerkesztve ]

    adms.hu | UI Designer

Új hozzászólás Aktív témák