Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz juve600 #54553 üzenetére

    Értelek, és akkor másképp fogalmazok és meg is indoklom.
    Benchmark esetében szerintem az átlag számít, nem véletlen, hogy jó pár ilyen program ugyanazt a tesztet többször lefuttatja, és a végén átlagol.
    Viszont teljesen más a játék közbeni mérés, ilyen a FRAPS, mely mp-ként kiírja, hogy mit művel a VGA. Nos, itt az említett Shadow of Mordor esetében egyszer sem ment, sem 17, sem 19 fps-re az érték. Ha lemenne, akkor komolyan aggódnék... :K Viszont nem is nagyon ment a benchmark által számított legmagasabb fps fölé sem. Hogy ez miért van, hogyan kódolják a tesztprogramokat, nyilván nekem magas, de én erre értettem, hogy az átlag számít. Vasárnap kitoltam a BF3-at Ultra beállításokkal, és csak a legutolsó pályán ment 25 fps-re az érték pár másodpercre, amúgy stabil 50-60 volt. Nekem mondjuk ez számít. Teszteket is csak azért futtatok, mert szeretem tudni, hogy egy új eszköz mit bír, hogyan szuperál. Amúgy a 3dmark11 frisítve, és az eredmény most jött meg, 6635, ami 1000 ponttal jobb, mint i3-al!!! :K Tehát minden oké, boldogság van, majd a blogomban részletesen megírom. :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák