Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Hónap elején esedékes lenne egy GPU :))
    Ezzel a konifggal rendelkezem:
    - i5 2500
    - Chieftec GPA iArena 400W (330 körül képes leadni 12-es ágon)
    - Gigabyte B75M D3H
    - Corsair 4GB KIT (1600)
    - WD 1TB EZEX
    - Zalman Z9

    Rendszer: Windows 8.1 Pro 64bit
    Monitor: Acer AL1716 (5:4 1280x1024 TN)

    Húzni nem nagyon szeretném a videokártyát. Egy olcsó alternatívát keresnék, amely lehetőleg az összes mai játékkal valamilyen szinten megbirkózik akár low-medium beállítás mellett. Eddig 30k körül keresgéltem HD7850 2GB-ot, de ha vinné valami más videokártya a játékokat 30k alatt nekem megfelelne, mivel suli mellett nem sok időm van, és úgy érzem, hogy kár belefeccolni annyi pénzt, ha sokat úgy sem használom. (Ha pedig használom akkor minden: Ffia 15, GTA V, WD, Assasin Creed, autós is bejöhet, COD, Battlefield stb.). Gondolom a táp miatt 150-200 W TDP a limit. Alkatrészt nem fogok már az elkövetkező években hozzá venni, ha nem romlik el (kopp* kopp* ).
    A monitorhoz egyelőre nem nyúlnék, ha pedig nyúlok is majd jövőre akkor sem szeretnék full hd-t, mert nem akarom terhelni a kártyát. Illetve az AMD-t preferálom jobban, mert nem tudom, hogy placebo-e, de szebbnek tűnik a monitor képe. Szerelőm mondta, hogy már az asztal szebb, látott már drágább nv-t, mint az ő AMD-je, de nem volt olyan szép kép, és most nekem is feltűnt HD2000(IGP) vs GeForce 6100-405(IGP).

    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre! :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák