Hirdetés

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • b3n1t0

    csendes tag

    Sziasztok,

    egy régi konfighoz keresek az integráltnál használhatóbb videókártyát az alábbiak szerint:

    1. Pontos konfigurációd leírása (processzor, táp stb.) - /vagy hivatkozz az adatlapodra/

    CPU típusa DualCore Intel Core i3-4170, 3700 MHz (37 x 100)
    Alaplap neve Gigabyte GA-H81M-HD3
    Rendszermemória 15315 MB (DDR3 SDRAM)
    DIMM1: Corsair Vengeance CMZ16GX3M2A1600C10 8 GB DDR3-1600
    DIMM3: Corsair Vengeance CMZ16GX3M2A1600C10 8 GB DDR3-1600
    Tápegység Bequiet BQ SU7-500W

    2. Milyen felbontás mellett szeretnéd használni?

    Felbontás 1920 x 1080 (HDMI)

    3. Milyen célra szeretnéd használni a kártyát?

    Gyerkőcnek kalandjátékokra (Sysberia - The World Before, Little Nightmares),
    néha FPS (Fortnite stb.) illetve régebbi (5-10 éves) játékokra, de nem törekszik a max beállításokra.

    4. Mennyi pénzt szánsz rá?

    nem követem már régóta a hardveres változásokat, az első elfogadható ajánlat szerinti árat lőném be

    5. Új vagy használt kártyában gondolkodsz?

    Újban gondolkodnék, meghallgatom a használtra vonatkozó javaslatokat

    :R

    Poco X5 Pro 5G *** "Néha nulla vagyok / Néha meg egy / Nem osztok, nem szorzok / Nekem egyre megy" - (ETA - Nulladal)

Új hozzászólás Aktív témák