Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz CarrGomm #2063 üzenetére

    Igen, az. Pedig szokott lenni. Az Airstar2 csak digitális tuner. Gyakorlatilag m1, m2, Duna(if available). Ha analóg is lenne(hibrid), akkor Leadtek DTV2000 H lenne a neve és olyan 18e-t kéne fizetni érte. Sajnos az sincs, pedig a multkor csak azért kanyarodtam arra.
    Megnézheted használtba is. 6-8e körül már lehet találni itt-ott és a hallottak alapján(nem biztos) a régebbi szériákkal kevesebb lehet a gond.
    Eszembe se jutott eddig a képminőség
    Pedig elég fontos tényező.
    Azt hittem, hogy azért az bármilyen kártyával lenne olyan, mint egy átlagos tv-n. Vagy ez se teljesen így van?

    Nem feltétlenül zavaró a különbség, de lehet még kapni egyszerűbb felépítésű, esetleg régebbi chip-pel szerelt kártyát, amik tudásban, képfeldolgozásban, vagy a szűrők alkalmazásában elmaradnak a ma kapható, jellemzően 10e fölötti kártyáktól. Ez azért többé-kevésbé meglátszik a képminőségen is. Némelyik típus a nem elégséges árnyékolás miatt fogékonyabb lehet a gépből érkező ''zajokra'', amik szintén tudnak kellemetlenséget okozi.
    A fent említett tuner, ezért a pénzért ilyen szempontból szinte kiválónak tekinthető, és az olyan apróságok, hogy két gombnyomással el tudom intézni, hogy vegyen fel egy sok nap múlva kezdődő filmet, vagy csak szóljon, hogy ''kezdődik a filmed, amire egész héten vártál'':) , csak hab a tortán.

Új hozzászólás Aktív témák