Keresés

Hirdetés

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz rainman72 #83429 üzenetére

    "200e nem az az ár amiért adnak jó tv-t csak használhatót átlagos képminőséggel.

    Lg felejtős szinte minden ársávban,kivéve az oledek vagy 1-2 qned,de nem ennyiért."

    Kifejtenéd ezt kérlek?

    Még csak megrendeltem az LG-met. 140k-ért.

    Hasonló árért, ha tudsz jobbat szívesen elolvasnám, nem szeretnék rosszul választani.

    Preferenciáim: [link]

    TV vásárlás előtt állok, elkelne egy kis segítség. Köszi.
    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    140.000. max
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    Film gyűjtemény nézés NAS-ról.
    Netflix.
    Elalváshoz.
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    Az ágyam végében (lábtól) van a jelenlegi 42"-os TV-m, [link], annak a helyére kerülne fel egy 200*200-as VESA konzolra.
    Nézési távolság kb.180cm.
    Max 55" fér el.
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Sötét. ( Hálószoba, időben 90+ %-ban besötétítve )
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    Szemből. 2 fő.
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Netflix, és nemtudom
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)

    Optikai áteresztés fontos lenne, hogy a hm erősítőm dekódolja a hangot, ne a TV.
    Jelenlegi LG TV-m 2.0-ra lekeveri a jelet, és hiába van [link] DENON 1604-es hm erősítőm 5.1 hangfallal, nem tudom csak sztereóban élvezni a filmeket. ( NINCS HDMI, továbbá nincs tervben erősítő csere a közeljövőben )
    Ethernet. NAS-ról közvetlen lejátszáshoz, ill. Netflixhez
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    Nincs szükség talpra.
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.
    Noname-n kívül bármi jöhet, ami, nem elviselhetetlenül lassú, vagy nem fagy le.
    Nem ismerem a jelenlegni op. rendszereket, nem volt még "okos" TV-m.
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    Nincs, ill. lehető legjobb natív kontraszt, sötét fekete.
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy
    anélkül)?
    Új.
    Árukereső fenti paraméterekre ezt dobta. [link]
    Árukeresőben feldobott Samu 2021-es, és nem szerepel a listában [link] ezzel együtt még érdekes lehet nekem?
    Mit ajánlotok?

    [ Szerkesztve ]

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák