Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gstyler

    senior tag

    válasz #94529552 #7928 üzenetére

    Ez a TV elég is lenne és árban is rendben van, de gondolom, hogy a 220ban nem gyári garival adják.
    Olyan helyen szeretném, ahol gyári van, mert akkor nem nekik kell szállítgatni a tvt, hha esetleg meghibásodna. (mediában és ediginél nem találtam :( )
    Pendrivon, hha mkv kiterjesztésű filmeket viszek nekik, akkor azzal gondolom, hogy már mindegyik modell megbirkózik. Vagy rosszul gondolom?
    Köszi :R

    [ Szerkesztve ]

  • interstate76

    addikt

    válasz #94529552 #7928 üzenetére

    Köszi, de amiket írtál, azokban - tudtommal - csak 60 Hz-es panel van (bár a 6047-est nem találtam meg a displayspecifications.com-on, csak a 604V-t).

    Világos helyre kellene egy olyan TV, ami nagyon széles látószöggel bír, alacsony az input lagje, keveset fogyaszt (sokat lenne bekapcsolva) és a lehető legjobban teljesít képminőség tekintetében. Ja, és jó lenne a 3D funkció! Egyelőre az LG 42LF652V a legjobb azok közül, amiket néztem, de ha valaki tud jobbat, akkor ne habozzon! Tudom, hogy a VA panelesek jobbak sötétben tévézéshez, de ez ezúttal nem szempont, ill. azzal is tisztában vagyok, hogy az oledeknek sokkal jobb a képminőségük, de ezen a TV-n legtöbbször tévéadások mennének, és utóbbira nem veszünk sok százezres készüléket.

    Nem ragaszkodom a márkához, a fent felsorolt szempontok viszont kivétel nélkül fontosak. :K

    Szerk.: a TV menüje nem befolyásol, csak a csatornaváltás funkciót fogjuk használni rajta, minden másra (okos funkciók, médialejátszás, androidos játékok) ott lesz a rákötött mini PC.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó egy HP mini PC, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák