Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milan26

    senior tag

    válasz #18663680 #54045 üzenetére

    Ha nem találsz ellene kizáró kifogást, akkor lehet bele teszem a táblázatba. Csak kérdés, hogy a 43" körüli mérethez, vagy az olcsó tévékhez... :)

  • #18663680

    törölt tag

    válasz #18663680 #54045 üzenetére

    Leteszteltem, és nagyon elégedett voltam a képminőséggel.
    "Mozi" módra kellet állítani a képmódot, és gyakorlatilag alig kellet belenyúlni a beállításokba, mindegyiket kipróbáltam, így-úgy, elment rá jó pár órám, de a gyári beállítás bizonyult a legjobbnak, esetleg a képjavítókat, zajcsökkentőket lehet kikapcsolni, és a gammát állítani a fényviszonyoknak megfelelően, máshoz nem érdemes hozzányúlni.
    Nyílván egy kalibrálás még jobban helyre rakná a képet.

    A képminőségről: csak a "mozi" képmódról nyilatkozok, mert az ér valamit, a többi nem igazán jó. Egyszerűen kifejezve: kellemes nézni, természetes színek, nincsenek túltelített színek, kiegyensúlyozott kép. Szerencsére az enyémnek a panelje homogén, nincs bevilágítás, felhősödés. Tehát ennyi pénzért nagyon is vállalható, és szerintem még többért is. A hangot is állítgattam, az is teljesen megfelelő lehet annak, akinek nincsenek nagy igényei, de viszonylag normális hangzást akar, és nem akar hangfalakat/hangprojektort.
    Tehát a képminőségről még egyszer: semmi extra, nem akar elkápráztatni, egyszerűen csak jó, kellemes, de nem fog leesni az állad tőle, bár azért természetfilmeket nézve megvolt itt is a "hűha" érzés, ami azt hittem, hogy soha nem fog eljönni egy LCD tévén egy OLED után.
    Sötétbe nézve ajánlott inkább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák