Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz Kender23 #48689 üzenetére

    Nem csak az rtings létezik, renget review videót néztem mielőtt megvettem az XH90-et. Azzal párba inkább a Q90T-t tenném, nem a 80-at. A több FALD zóna tényleg jó a HDR-jének, de mivel nincs dolby vision ezért szimplán csak rondább. A többit marha egyszerűen meg lehet találni a neten, csak nézd meg hányan panaszkodnak a rainbow effectre ami megjelenik a TV-n ha ráesik valami fény (elsősorban ezért nem is vettem Q90T-t, MM-ben kiálított darabon is egyből láttam), meg a válaszidőkról/input lagokról is könnyen lehet adatot találni. LG CX a leggyorsabb, utána az XH90 meg a Samsungok kb ugyanannyi. Meg ha már mindent kielemzünk, akkor a Samsungnak is csak 40gbps-es a HDMI 2.1-je mint az LG-nek, a Sony-é teljes 48 (persze ez csak akkor számít ha 12 bites HDR contentet szeretnél lejátszani, amit perpill csak RTX 3000-res kártyával ellátott gép TV-re kötésével tudsz megtenni)

    Én is úgy vásároltam TV-t, hogy ide a fórumra írtam, és kiveséztük a témát, akkor kérdés nélkül mások is ezeket írták amiket mondok, most meg full az ellenkezőjét küldted, ezért kérdőjeleztem meg.

    Nagyon jó a rtings, én is szeretem, de nem tévedhetetlenek, érdemes máshol is körbenézni tapasztalatok és információk miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák