Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz NoOne1976 #19711 üzenetére

    Neked is írom akkor, most vettem meg a mm-ban a legolcsóbb, nem noname fhd 32-es TV-t, bár annak ellenére, hogy a Philips már nem az a régi Philips, szerintem elég korrekt. Ez lenne konkrétan:[link], Anyukámnak monitor helyett kellett, tökéletes választás, és ahogy nézem, tökéletes időzítés is volt. A mm honlapján már nincs is fent, én hoztam el az utolsót ma délelőtt a szegedi áruházból, akkor 64300ft-ot kellett kitenni érte.

    Van pc mód, tehát a kép totál olyan, mint egy monitoron, a kontraszt, fényerő elég bő lére van eresztve, 85/63-as értékeken is kicsit sok, nincs folt, szinte teljesen oldalról nézve sem torzulnak a színek, de tényleg semennyire. Táv ok, menürendszer szintén, DVB-T- DVB-C , és meglepő, de DVB-S tuner (CI modul és upc kártya az oldalába, és a tányéros upc is nézhető akár) is van benne, usb-ről filmlejátszás, stb szintén megy.

    Egyetlenegy dolgot nem tudtam megoldani, dvi- hdmi átalakítóval küldöm a gépről a tévébe a képet, a készülék menüje is írja, ha ilyen eset áll fenn, a hdmi 2-be dugjam, és a mellette lévő audio in jack csatiba dugjam a pc hangkimenetére csatlakoztatott kábelt. Megcsináltam, de bárhogy is állítom, nem jön ki hang a tévéből.
    Pedig minden jól van bedugva, a telefonomra is rádugtam a kábelt, úgy se adott hangot.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák