Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Tinkertown - Jövő hónapban jön az Xbox kiadás

    gp Az év végén valamikor Nintendo Switch-re is befut a végső változat, de utóbbihoz dátumot nem kaptunk még.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz DeFranco #17883 üzenetére

    En is ugy gondoltam, hogy a ket unnep kozott vasarlok, hatha kiszornak. De lattam, hogy fogy a keszlet, igy megvettem karacsony elott. Egyebkint itt is LG lett :).

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz DeFranco #17883 üzenetére

    na, végül tegnapelőtt átvettem a nyertes példányt, 32lj500v lett a vége, a kiszemelt példányok közül három helyen tapasztaltakból leszűrve a tanulságot (nagyon vegyes eredmények voltak) messze ennek volt a legjobb a képe.

    elégedett vagyok vele, tök jó tévé, alapbeállításon is szép képe van, bár az ideális betekintési szög tényleg szűk, nem kicsit.

    végignéztem eizo monitorteszttel, egy dolog kivételével hibamentes, ami hibája van azt enélkül is észrevettem, a bal alsó sarok irányában, a lábtól jobbra van az alsó kávánál egy rész ahol vagy a bevilágítás egyenetlen vagy a panel valamelyik rétegét gyűrték meg egy ponton de van egy kb. fél szilva alakú és méretű sötét folt. ez csak homogén fényes részeknél látszik és akkor ha nem pont szemből, hanem kicsit felülről nézem (mondjuk állok a tv előtt, attól 2,5 méterre). szemből nem látszik sehogy sem.

    nem tudom ez objektíve mennyire gáz, mennyire adhatna okot reklamációra, vagy ennyi gebasz mindegyikkel lehet, de hajlok rá, hogy ezért ne vigyem vissza, illetve ne álljak el a vásárlástól, tipikus élőben nem tapasztalod csak tudod hogy ott van és önkéntelenül odanézel hiba.

    a menürendszerét még tanulni kell néha meglep, de szerintem jó lesz, kedvelem.

Új hozzászólás Aktív témák