Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Quadgame94 #86586 üzenetére

    Nagy csapongás nincs, nyilván amit írtam még tegnap, az részben ilyen kezdeti "tudatlanságból" fakadt. Illetve abból, hogy nem egyedül lakom. Van "házisárkányom" + 2 fiam is. Ebben a sztoriban a fiúk nem befolyásoló tényezők...A "házisárkány" viszont annál inkább. Mert nekem a méret lenne a lényeg. Neki meg az, hogy a jelenlegi 55"-ös méretnél ugye nem lesz nagyobb? Amire a válaszom nyilván az, "nem számottevően". ;] Ha azt mondanám, hogy 2m képátlónk lesz, azóta is mondaná a magáét, mert nem ért hozzá, de azt elfelejti, hogy az 55" is nagy volt számára...kb 1 hétig. :DDD A másik, hogy én szórom a pénzt, ő fogja. Neki nagyjából egy 150-200k melóhelyen levő 55" tévé is drága. Szóval "le kell nyomnom a torkán", ami már megtörtént. Ha pedig itt lesz egy 75"-77" colos tévé, felrakva konzolra, akkor a képminőség tetszeni fog neki, a méretét pedig hallgatni fogom max 1 hétig megint, aztán megszokja. :DDD Olcsóbb kategóriát is azért néztem, mert annak örült volna ha "fillérekből" megússzuk, de aztán rájöttem, hogy az ő öröme ebben az esetben a halálom is lenne egyúttal.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák