Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatesz

    tag

    Sziasztok!
    Pár nap/hét után egy kis összefoglaló a QE65Q82RA-ról:
    Először 70-est akartam de mivel a tv-t egy nappaliba akartam, ahol szemben 2 ablak is van, meg este filmeztümknis volna rajt, így lett a Q82RA (ami ugye 2019-es Q80 más kerettel/talppal)
    Szóval megjött a tv, baromi nagy a doboz. Kicsomagolni egyszerű, minden érthető és jól elrendezett a dobozban.
    fali konzol már fenn volt a falon, így egyből felakasztottuk. Érdemes csak a végső pozíció után leszedni a kijelző 2 oldalán elhelyezett védőcsíkokat. Na és azután lehúztam a védőfóliát... A tükröződés eltűnését a fólia és a szűz fekete kijelző között lehúzás közben már egyből jól látni! Nem semmi.
    Érdekes, hogy csak a Samsung One Remote távirányító van a tv-hez, azt hittem sima távirányító is lesz hozzá, de nem hiányzik.
    Na akkor bekapcs. Gyors beüzemelés, samsung fiók stb, majd telekom beltéri bedug. One Remote tökéletesen kezeli, azt sem tudom hol van azóta a Telekomos távirányító.
    Youtube, Netflix tesztek következtek, egyszerűen fantasztikus. A kép elég széles szögből is élvezhető, szép.
    De milyen szép! Olyan állkoppanós...
    Feliratos filmnézéskor igen, kicsit világosodik a fekete a felirat sávjában, de én nem
    nagyon nézek így filmet.
    Ja még valami: a hangja. Én még ilyen jól hangzó tv-t nem láttam (hallottam). WOW
    Apple AirPlay működik, reggel már ezen hallgatom a rádiót is.
    mit mondjak még? Ambient Mode-ot szinte sosem fogom használni, ha ott vagyok a tv-nél, inkább valami tartalmat fogok lejátszani rajta, de azért jópofa.
    Youtube alkalmazásnál hanggal Is lehet keresni, magyarul.
    Biztos van még sokminden, de hirtelen ezek jutottak eszembe.
    Mondjak 1 negatívumot is? A tv hátulján ha fel van akasztva, szinte lehetetlen bármit is bedugni... na de ez semmit sem von le az értékéből nálam.
    egy 10 éves 50”-os Panasonic plazmát váltott le (az ment a hálóba), remélem újabb 10 évig nem kell cserén gondolkodnom.
    Mindenkinek ajánlom! 430 az euronics-ban, ha még van

    Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

Új hozzászólás Aktív témák