Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lumberg

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nagyjából két hete vagyok boldog tulajdonosa egy Samsung QE65Q6FN tévének. A Telekomtól sikerült megcsípnem az utolsó darabok egyikét. Eddigi tapasztalataim alapján azt kell mondanom, hogy baromi jó készülék. Nyilván, van ettől jobb is, meg drágább is, meg Oledebb is, de ár/érték kategóriában nekem ez volt a best. Kicsit tartottam a felhősödéstől, de szerencsémre teljesen homogén a képernyője, egy deka bevilágítás sincs. Az sd adásokat is szépen jeleníti meg, a HD csatornák pedig más kategória. Az igazi állejtős persze a 4k tartalom, amitől konkrétan felmosnak a padlóról. Valami brutális! A csodálatos színek mellett a feketével sincs baj, a sötét részletek is megvannak, ráadásul szépen tetten érhető a képmélység is. A tévé hangjára sem lehet panaszom, az átlagos tévék cipődoboz vékonyka hangját röhögve és kisujjból veri. A beállításoknál a Rtings ajánlásait próbáltam követni, de az egy rakás fos, már elnézést a csúnya szóért. Így aztán mentem a saját fejem után, egy sor tesztábra és videó, meg aprólékos pepecselés után, szerintem kihoztam a legtöbbet a tévéből. Aki tévé vásárlás előtt áll, s még valahol el tud csípni egy ilyet, az ne habozzon, minden forintját megéri! Köszönöm a figyelmeteket!

Új hozzászólás Aktív témák