Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Selynelar

    aktív tag

    válasz Zoló1981 #31337 üzenetére

    Üdv,

    Panasonic-kal én is szemezgettem,mint írtam. De mint egy teszt alapján külföldi fórumon kiderült: LG panel van a készülékben :D Szóval ezek szerint jobban járnék ha Pana helyett LG-t vennék.

    SK8500 és 9500 között én is vaciláltam főleg,hogy elvileg nem sok különbség van a kettő között,csak az ára. Az SK8500 és 9500-ban is az a7-es képvezérlő proci van. Szóval képminőségben nem igazán van különbség. Nos nekem ez lenne a fontos :D Annyit pedig nem ér a 9500. Ha pedig már annyiért mennék,mint amennyi a 9500 akkor inkább a stabilabb képminőségű és mozgásmegjelenítésű Sony lenne a nyerő :D Nagy ez a dilemmma :D Régen CRT vagy Plazma. Naná,hogy plazma. :D Most QLED,OLED,MicroLED, és az egészet már megelégeLED. :D

    Az a helyzet,hogy mindegyik technikának meg van a velejáró hibája. Bár a külföldi oldalakat azért nem éri meg olvasgatni,mert tökéletesen ellentéte azoknak a készülékeknek amit idehoznak vagy itt gyártanak vagy itt kalibrálnak,ha kalibrálnak.

    Erről jut eszembe egy cikk,amikor azt ecsetelték,hogy amit behoznak az országba az rohadtul más minőség.
    Sajnos ebben igazat kell adjak.

    Szeretlek Magyarország :D

    Viccet félretéve. Azért köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák