Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AL

    addikt

    válasz csiben1 #26312 üzenetére

    Szia ! Korábban Nekem volt ilyen problémám. A 2012 - ben vásárolt többszázezres csili - vili tévém a 2. év után egymás után kezdte elfelejteni a tudását . Kikapcsolták az internetes videotékát és még sok egyéb szolgáltatást. A harmadik évben már a youtube sem jött be. Reklamációmra azt mondták, hogy gyenge az netem. Miután nagyobb netcsomagot vásároltam újból reklamáltam, mert nem változott semmi. Ekkor már az volt a válasz, hogy a különböző szolgáltatók ( Google , stb, ) hibája, hogy minden megszűnt Ők nem tehetnek semmiről. Miután nem jutottam az Ügyfélszolgálattal semmire csak mellébeszéltek írtam egy panaszlevelet. Elmagyaráztam nekik, hogy Én nem a netes szolgáltatóktól, hanem Tőlük vettem a tévét, nekik fizettem .
    Volt + 3 év garanciám, ezért "méltányosságból" adtak egy csereutalványt. Sajnos, ha az ember nem jár utána átverik és egy Okos tévéből 2 év után buta lesz. Talán most már nincs ez a veszély, Szerintem az Androidot tovább frissítik, de ha + garanciát veszel hozzá talán az 5 év biztosítva van . Üdv,

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák