Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz denis77 #17444 üzenetére

    Ennek kapcsán

    Most nem lettem még boldog tulaja egy LG 43 UJ 620V- nek.

    Hétvégén Tesco-ban nézegettük a TV-ket látom egy ilyen 109.990 oppá mi lehet a bibi, hogy ennyire olcsó.

    Egy darab volt kint míg néztük, gondolkoztam rakta megjelent egy pár arrébb álltunk ők is megnézhessék. Pillanatokat alatt előkerült egy Tesco-s dolgozó hölgy kezdi szétszedni, Na mondom leesett ezt most megvették.

    Menni kellett tovább, de birizgálta a fantáziámat itthon utánanéztem a tv-nek, online 30-40 ezerrel drágább.

    Uzsgyi vissza másnap hátha még is van. Nem nincs készleten. Najó közelben egy másik Tesco. Ok ott van még egy. Ki van rakva. Ok indulunk érte odaérünk ügyfeles tud róla oké. TV-s részlegen a srác nem találja.

    Oké nézzük készletinfót. Azon ott van, hogy van egy. De hol? Azt ők nem tudják.

    Oké és mikor fogják tudni. Hétfőn. Oké de mondom akkor meg lehet oldani, hogy a másik Tescoban átvegyem ne kelljen még egyszer eljönni. Jaaaa azt nem ide csak nagy kamionok jönnek.

    Hétfőn azért rendesek voltak felhívtak, hogy hiába van a készleten ez a tv egyáltalán nem találják, magyarán nincs nekik.

    Na most én bekattantam közben néztem leírásokat teszteket az LG tv-kről, nekem ilyen kell, de nem fogom 109990 helyett 130-140 ezerért venni. Nekem nem sürgős, ráér akár jövőre is, de nem akarok ennél az átnál 20-30 ezerrel többet fizetni érte.

    Tudom ez BF-es akció volt, de hátha lesz még ilyen, ha esetleg lát vagy tud valaki ennyiért érdekelne.

    Egyébként mi a különbség az UJ 63-as és UJ 62-es sorozat között?

    [ Szerkesztve ]

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák