Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metron

    tag

    válasz epzon #772 üzenetére

    Koszi! Hat en se nagyon, nem is ertem miert kell 2 kozel ugyanolyan scannert gyartani mas neven:) Meg arban is egyformak voltak, ellenben a V550 az most akcios az Amazonon.
    Nezegettem meg teszteket, fotos oldalakon ezeket a review-kat ajanlottak: LINK
    Nagyon nem irnak tul jot rola, de mondjuk ezt konkretan inkabb film/dia scannelesre tesztelik. Ezek a "mindenes" scannerek meg inkabb doku scannerek. Ellenben idom van, majd eltokolok azzal a par ezer foto es dia scannelessel is:)

    A tesztekben meg javasoljak a scannelest a Silverfast sw-el, ami minosegileg megdobja a vegeredmenyt. Gondolom tenyleg rossz nem lehet, mert a V800-hoz mar alapban adjak ezt a sw-t. Ara se durva, az alap vmi 50EUR. Erdemes valoban ezt beszerezni? Meg kerdeses, hogy ez hasznalhato e V550hez vagy csak a V600-hoz, mert ITT csak a V600 van a listaban.

    Erdemes esetleg meg a Canon CanoScan 9000F MarkII-ben gondolkozni? Vagy az felejtos a V550hez kepest.

    Annyit olvastam meg, hogy az Epsonok diatartoja a scanneleshez nagyon gagyi. Nem tartja sikban a filmet, "kihasasodik" es nem lesz eles a vegeredmeny. Jobban belegondolva a diakat ki kell szedni a tokjabol scanneleshez? Na mert az egy jo kis macera, ki bepakolni a diakat a tokbol..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák