Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jag222

    csendes tag

    válasz TeeJay #75028 üzenetére

    Közel 4 éve egy Asus N18-ast használok. A torrent azon megy egy sima, nem SSD winchesterre. Általában 50-80 torrent van rajta, gigás netem van. Simán, akadás nélkül tudtam mindig a TV-n nézni az ide letárolt filmeket - úgy, hogy közben értelemszerűen mindig megy a seed esetlegesen a letöltés. Persze nem 4K, "csak" HD a TV és a film is,
    Amíg csak van ilyen megoldás, addig soha nem fogok asztali gépre, laptopra torrentezni. Egyszer kellett beállítani (Tomato firmware), azóta ehhez a részéhez hozzá sem nyúltam. Szóval működik ez így is.

    [ Szerkesztve ]

  • MC Pite

    veterán

    válasz TeeJay #75028 üzenetére

    Használtam elég sok mindent, ment a gépem anno többek között fileszerverként (is) évekig 7/24-ben. Meg routereket is hegesztek már nagyon sok éve,(pár éve már a tomato is mekkora könnyebbség volt) és köztes megoldásokat is használtam. Igaz, mióta az AC56U van, azóta nem kell pár hetente foglalkoznom vele, bevallom, nem bánom. Nem hiszem hogy sokkal többet kellene szenvedni manapság a normálisabb cucokkal. Nejem is asus appal/transmissionnel mindent meg tud csinálni amit akar rajta (99% torrent hozzáadás, 1% diagnosztika/restart).

    Arra hogy havi 5 torrentet hozzáadjak, és nincs 25 torrentnél sosem több, nem fogok laptopot járatni. Router leszedi, bőven elég gyorsan tölt (3-4Mib/sec), ezeket mindig dlna-n játszom le. Nem tudom milyen sebességre lenne szerinted szükségem letöltéshez, ez nekem bőven jó. Mellesleg a havi adatforgalmi stat alapján bőven tol (főként fel) adatot.
    A korábbi routerek is bírták; igaz fhd/hd filmek/sorozat most kezdett alap lenni, de bőven jól megy (néha 1-1 4K, de azt főleg yt-ról)

    woodworm: Köszi, megnézem, első blikkre jónak tűnik. :R

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák