Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz pinnacle #73866 üzenetére

    nincs vele gond, nagyon frankó LAN-on is meg wifin is
    csak 15be kerül 23-ért meg megkapható a nagytesó 128MB flash 256MB RAM
    illetve a lényeg a wave2 wifi vezérlő 3antennára és MU-MIMO aztán az jövőre nézve időtállóbb lesz
    25volt az AC58U úgy terveztem az lesz a plafon és most tudok venni olcsóbban jobbat így megy vissza az AC57U is de így lassan 1 nap nyúzás után prímán megy
    azóta hogy beraktam folyamatosan kapja a torrentet de a RAM 50%-a szabad itt meg sem moccan, a proci unatkozik mert max 4-5%-ra megy fel a core2 gigabit torrent esetén is
    annyi hogy még nagyon új cucc és az ASUS WRT rajta elég alap még de idővel biztos fognak még pár funkciót bele rakni amit a 16MB flash még enged
    nekem a LED kikapcsolás funkció hiányzik meg sehol nem jelzi a WAN és LAN portok milyen sebességgel mennek, illetve a client list-ben sem látható összegezve semmi sebesség infó sem kábeles sem wifi részen
    valamint a wifi beállítás és professional résznél is csak pár dolog van, teljesítményt pl nem lehet állítani
    ebben beamforming sincs de AC-n N/AC mixedre rakva 260-270megabitet is tudtam mérni hajnalban
    a drágábbik tesó 128MB flash mellett biztos hogy már most több funkciót kapott mert a FW is jó pár megabájttal nagyobb.

    akinek a wifi számít eddig a 3 router közül az AC58U volt a leggyorsabb 5Ghz és 2,4GHz-en is
    utána jön az AC57U
    és a harmadik az AC66U B1 viszont ennek meg megvan az előnye hogy baromi sok minden állítható rajta főleg Merlin mellett illetve HGG-vel meg tolható fentebb a teljesítménye amit az első kettő nem fog tudni soha

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák