Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Beri #12882 üzenetére

    Viszont azt se mondta senki, hogy ne vegyek hozzá vevőt, mert a jó minőségűek se fogják megközelíteni. A 80-100 Mbit/s van folyton emlegetve itt a topikban (ha kell megkeresem), nem pedig az, hogy "örülj, és felettébb szerencsés vagy ha 60-70mbit-et elérsz". Mert ha ezt mondjátok, akkor el se megyek megvenni az USB vevőt. :U
    Persze most már lehet így-úgy szépíteni, hogy senki sem ajánlott nekem 120Mbit képes vevőt, de azért is vettem meg, mert a 80-90Mbit/s sebességgel kiegyeztem volna, ami itt többször is elhangzott. :U És nekem nem 60Mbit volt. :U Az hogy "n"-re állítva ennyi volt, az egy dolog. De a telefonok miatt "mixed" módot használtam volna amúgy is. Ott meg max. 30-40Mbit/s mértem. Most te azt mondod hogy ennyit tud a rendszerem, és ha több kell, használjak vezetékest, és a drótnélküli internetmegosztás browse-oláshoz való, arra meg még a te halovány 60 megád is sok. Minden másra ott a kábel." Érdekes módon eddig tök más irányba ment a beszélgetés, kali teljesen másképp gondolja mint te.
    Idézem kali-t: "Az ajánlást garantálom, nálad valami óriási gond van".

    Persze, ajánlgatni lehet dolgokat, és ha rosszul sül el akkor mindent meg lehet magyarázni, csak döntsétek el, kinek mit, és mihez ajánlotok vevőt. Mert ez így kicsit furi nekem, hogy hazahozom, szopok vele, majd jön az hogy nálam valami gond van, mert nem ennyivel kellene mennie, aztán jössz te, és teljesen mást mondasz mint kali. :U Kicsit félrevezetve érzem magam, attól függetlenül, hogy segítőkészek vagytok, és csak jót akartatok nekem. Ha az elején tisztázzuk hogy milyen sávszélre számíthatok, és nem az van kiemelve hogy összejött véletlenül egyszer a 80-100Mbit környéke, nem megyek vevőt venni. :F
    Egyébként a 821-es vevőt pont te ajánlottad, és a mostani mondókád után elég furcsán jön le az alábbi mondat:

    "120+10 megát átvinni wifin esélytelen. Ne gondolkozz ilyesmin. USB-s vevőből a TP-LINK TL-WN821N teljesen rendben van, 80-100Mbit köré jó vagy vele"

    Szóval nagy az összevisszaság az ajánlásokat és a magyarázatokat tekintve is. :(

    De ez már a múlt, a vevőt visszavittem, visszakértem a lóvét, és marad az eredetileg vezetékes net. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák