Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz #95590400 #16100 üzenetére

    Hány éve is mondod, hogy cserélnéd az LG-t, de valahogy még mindig jó és marad? :) Bár úgy tűnik, előbb cserélsz élettársat. Na de ez nem vicces.
    Ami meg a csúcsszuper gépeket illeti, amit szerintem már nemhogy felső közép, de az alsó is teljesíteni tud, ha egymással hasonlítjuk.. (Persze ha reálisan nézzük, sok mindenben nevetségesek a milliós felső kategória gépei is.) ..na szóval szerintem már ezek is bőven kielégítenek átlag igényeket. Felbontásban nem látom nagyon sok értelmét HD fölé menni, legalábbis figyelembe véve az árakat. Csak azért ezt mondom, mert ahogy 8 – 10 éve mindenki HDMI-t akart a tévéjére is és a DVD-jére is (más nem számított), addig ma nagyon a felbontás ez minden téren. Holott a DVD is tud jól kinézni, a HD rip meg rosszul. Csak hogy ne menjünk messze a topiktól.

    Egy Microvision ShowWX+ HDMI lézerprojektor az ügyködés tárgya, csináldmagad valószínű csak annyi lesz, hogy állvány hozzá és egy kis hűtés talán. Mert ez a projektor passzív.
    Egyébként 15 Lumen és 848x480. :) Nem, nem ment el az eszem, legalábbis nem jobban, mint eddig. Majd ha lesz némi tapasztalat, írok róla. Beszereztem már, annyit mondhatok, amit évek óta irkálok, hogy a lézereké a jövő. Most már biztos vagyok benne, még ha konkrétan nem is ez a darab iskoláz le minden mást. Ez az elődje.

    Ja és ritkán szólalsz meg, ahogy látom, tessék gyakrabban erre sodródni!

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák