Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz szaszlaci #6795 üzenetére

    összességében simán jobb képet ad, mint az első saját vetítőm, a benq w100. aztán azzal is 1,5 évet kihúztam, csak a felbontás lett kevés, lett volna belőle több is, csak a szervizben meg a forgalmazónál pihent vagy 4 hónapot, amit eluntam, és pont akkor kerültek értelmes árba a 720p cuccok. az most tartalék prezisként üzemel, ha épp nem tudnak adni a tanfolyamokon, vagy van hely vetíteni valami oktatáson, mert van benne annyi kraft. mondjuk teli napfénynél halott az is, mint minden más.
    a kis ledes sajnos szerintem hangosabb, mint kéne, ami nem olyan jó. meg az én ízlésemnek a fényerő eco módban már kevés, kontraszt simán jobb a w100-asnál, azt legalább tesztképekkel a mester személyesen belövögette, addig kérleltem, de gyanítom simán elvérzik, de talán nem nézhetetlenül a sötétebb tónusú (crow, dark city és társai) filmeknél. a színek, hááát, legalábbis furák, de egyáltalán nem sírvanézősen. nekem a kék tűnt soknak, de csak egy tipp. megnézegettem a menüt, lehetne állítgatni pár dolgot, de nagyon nem nyúlkálhattam hozzá, mert a gazdája szerint ez így jó, ahogy van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák