Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz BioNiCMaN #104216 üzenetére

    Sokáig hajtottam egy 2080 Ti - t egy 9900k procival 4K - n 60 fps mellett minden gond nélkül. A 10700K kb. ugyanaz. Aztán cseréltem én is procit egy 12900K - ra meg mellé dobtam egy 3080 Ti - t, de mivel a 60 fps maradt (nekem nem kell több), nem lettem előrébb. Már elmondtam a lényeget, csak nem sokan akarják megérteni: Akinek jelenleg van egy ilyen procija Z - s lapban, legalább 3200 mhz - es memóriákkal, teljesen felesleges lecserélnie egy 5700X - re, mert nem lesz előrébb, de még egy 5800X3D - vel sem, főleg ha nincs erősebb kártya a gépében mint egy 6800 - as mondjuk, pláne ha még olyan sem. Aki most akarja élete első gépét megépíteni, annak én sem ajánlom már a 10700K - t, mert annak az árában erősebb és újabb procik vannak már. Szóval még egyszer utoljára: Ha már adott a 10700k, és minden zökkenőmentesen megy, nincs értelme cserélni, amíg nem fogja meg valami a gépet, vagy nem akar 4090 - re váltani mondjuk, aki meg új gépet épít, válasszon az újabb generációs procik közül. Én ezzel lezárnám ezt a témát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák