Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz peter196 #85 üzenetére

    Szia!

    MyPOS "papirost" használunk.
    Vevő és saját fizetési bizonylat nyomtatáson kívül, mást nem nyomtatunk vele.

    Webes felületen, vagy alkalmazásban kérdezem le.
    Vannak előre beállított időintervallumok, aktuális nap látszik alaphelyzetben, de van tegnapi, heti, múlthavi, stb. és beállítható egyedi időpont is.
    Lekérhető pdf vagy xls formátumban.
    Nem nyomtat klasszikus napizárást mint pl. az OFSZ, vagy csak én nem kerestem még. :U
    Mert nincs rá szükség.

    Ha az OSZF-nél nem csinálsz napizárást, nem megy tovább a pénz a számládra.
    De már beállították hogy napizárással kezdje a napot, (mert sokan elfelejtették),
    bár nem mindig csinálja meg.
    Szóval itt az OFSZ-nál szükség van a papiros napzárásra, mert különben nem tudod mennyi volt a kártyás forgalom, ha csak össze nem gyűjtöd a "kereskedő példánya" bizonylatot, de megerősítésként kell a napzárás, mert máshonnan hó közben nincs semmi infód, hogy mikor mennyi forgalmad volt.
    Nem zárja le a tranzakciókat napzárás nélkül.
    Ez egy elég fapados megoldás.

    A MyPOS megoldása sokkal átláthatóbb, testre szabhatóbb lekérdezés, sőt egyből a tranzakció után látod hogy milyen kártyával (üzleti vagy lakossági) fizettek, ennek mennyi volt a díja pontosan, vagy mikor volt a tranzakció percre pontosan. Na ilyenek nincsenek az OFSZ-nél.

    Klasszikus napzárás mint írtam nincs a MyPOS-nál, csak megnézem napvégén mennyi, összevetem a "kereskedő példánya" bizonylatokkal, ill. számlákkal, nyugtákkal.

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Új hozzászólás Aktív témák