Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volandy

    senior tag

    válasz margithid #12943 üzenetére

    Kingston Exodia nekem van. Vettem! Sajnos. Sokszor leáll még a laptopomat is „visszadobja” leállítja, eltünteti az asztalt! Ki kell húzzam a gépből.
    Filmnézésre vettem illetve én arra használom a pendriveket. Van, hogy nézem a filmet és leáll a film. Most már csak arra használom, hogy a laptopról viszek át nyomtatni valókat az asztali gépemre.Ott is gáz lenne ha tönkre menne!
    SanDisk ultra flairból vettem jó párat, de nagyon melegedett. Ezért most vettem Kingston Data Traveler Max-t, de azt még nem próbáltam. SanDisk Extreme Pro azt próbáltam egyenlőre jó, nem melegszik annyira, de most megijedtem, hogy BitRider kolléga írta, hogy a kitolós az felejtős. „Az többszörösen hátrányos helyzetű.” De most már tökmindegy megvettem (nekem drágán 16.800 volt)! De hát ez van. Lehet hogy veszek egy ilyen Silicon Power Marvel Xtreme-t.
    SSD? Már agyaltam rajta! Hát nem tudom. Még nem vagyok képbe velük. Pendrive, bedugom, formázom, másolok rá, nézem. Egyenlőre ez egyszerűnek tűnik. Nekem!

Új hozzászólás Aktív témák