Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Zolly444 #118678 üzenetére

    "A The Divison és a Watch Dogs már RAMban megakasztja mivel 8gigát kér."
    True, de azért 8 gigára bővíteni nem nagy kaland, így 2k16 vége felé.

    "Ha még el is fut, egy nagyobb városi részen, autókkal, emberekkel, robbanásokkal, ott járunk hogy 10-15fps."
    Inkább 30-40 fps az általad leírt jelenet(igaz minimumon, de a kérdezőnek ennyi is elég, ahogy írta) a watch dogs-ban, az én gépemen, ami gyengébb gpu-ban, mint a leggyengébb k501 konfig.
    Igazad is van, és én is csak egyet érteni tudok veled, pusztán arra szeretnék rávilágítani, hogy ha valakinek 1366 és low/med graf kell, akkor a 950m bőven több, mint elég.
    Azt meg, hogy 2-3-4 év múlva mi lesz az a konfig, amin már el sem indul egy játék, jelenleg nem tudjuk. Igazából minden a motorok skálázhatóságától és az adott játék optimalizáltságától függ.

    "valamint a játék kinézetéről ne beszéljünk."
    Azt írta, hogy játszik porig butítva, csak megfelelően fusson, szóval bár ebben is egyet értek veled, de most ne legyen szempont, fogadjuk el, hogy valaki szívesen játszik minimumon, csak jól menjen a játék.

    Gpuboss-t és társait meg már fényévek óta hanyagolom, nagyjából 50%-ban felelnek meg az ott leírtak a valóságnak.(ugye vagy igen, vagy nem... :D )
    De rögtön egy példa: papíron nálam pl a 2013-as tomb raider el sem indulhatna. Ehhez képest meg vegyes med/high beállításokkal játszottam, úgy, hogy 40 alá nem esett az fps. Hasonlóból pedig tudnék még sokat mesélni. Na az ilyenek miatt nem érdekelnek már a "vajh megy e a gépeden az xy játék" c. oldalak. :)

    ui.: division tényleg más story, annak totál minimumra is kevéske egy 940m, szóval oda kell a 950, de azon azért elmegyeget. (meg mondjuk az árának a negyedét sem éri meg :D )

    Befejeztem :)

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák