Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Nem gondoltam volna, hogy egy egyszerű netezős notebook vásárlás ekkora gond lesz, de most rászántam magamat, és utánaolvastam, utánanéztem egy kicsit. És azt kell mondanom, hogy messzemenőkig igazuk van a topik íróinak. Köszönöm, hogy felnyitottátok a szememet! Ezek az olcsó gépek valóban használhatatlanok. Nevetséges összeszerelési minőség, vicc hardver összeállítás, horpadó billentyűzet, hiányzó driverek, ócska behajló burkolat, incifinci zsanérok. És ez még csak a jéghegy csúcsa. Az is csoda, hogy van élő ember akinek ezeket el tudják adni. Tényleg elsőre hihetetlennek hangzik, de igaz.
    Tényleg csak egy gép létezik, ami legolcsóbban, újonnan 130k körül vállalható, ez pedig az itt többek által is ajánlott Fujitsu A544. Egyszerűen nincs más.
    Azon gondolkozok, hogy érdemesebb lenne e összedobni valamilyen itx -es gépet, ott legalább én választom ki, hogy milyen hulladékot pakolok egybe.

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák