Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz B-L-A-C-K #29180 üzenetére

    Kijelzőben ég és föld az E6220/E6230 az utóbbi javára. Összerakásban, kis apróságokban viszont az E6220-as jobb. Fogyasztásban ugyanaz, igaz, az E6220-as alapjäraton 798 Mhz-en fut, az E6230-as 1200 Mhz-en, a HD3000/HD4000 közötti különbséget sem vettem észre (max. a windows élményindex 6.5 a 6.4-hez képest).

    Majdnem elcsábultam egy xps ultrabookra, de az utolsó pillanatban letettem róla, azt hiszem, tanulságos, és a topik témakörébe vág, hogy miért:

    + 0.1"-lal vékonyabb az ultrabook, mint a mostani Latitude-om
    + kevesebbet fogyaszt, 12 órát elmenne (állítólag)

    - csak fényes kijelzővel van
    - jóval gyengébb a cpu (sejtem, ha meghajtanám a fogyasztás se lenne jobb)
    - nem dokkolható
    - nem lehet beletenni a wwan-t (csak egy drágább, ritkább változatba, oda is csak az msata helyére)
    - 1 év NBD garancia

    Az E6xxx/E5xxx témakörhöz csak annyit, hogy sem a vásárló, sem a Dell nem lehet annyira hülye, hogy ugyanazt adja/vegye 350 ezerért, mint 220 ezerért. Nem azt akartam ezzel mondani, hogy az e5xxx xar, csak annyit, hogy az árkülönbség meglátszik az anyaghasználatban, már a hátlap levételekor is. Volt nekem is pár E5xxx-em, és most vettem egyet a testvéremnek 100K-ért: E6xxx 150 lett volna, kicsengette volna azt is, de az ő felhasználói szokásaihoz ez is jó bőven.

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Új hozzászólás Aktív témák