Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nefri

    csendes tag

    1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Maximum 1 hónapon belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    160-200
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy tanulás szintjén)
    Elsősorban netezésre, de jó lenne ha futna rajta pár 3-4 éves játék is élvezhetően.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Elsősorban város építgetős vagy szimulátoros játékok.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    TV VS IPS az mind1. Kijelző pedig 15.6 körüli.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Heti egy alkalommal lesz hordozva.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Nem fontos, de Win 10 előny
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Persze jó ha minél több, de nem létszükség, a lényeg, hogy minden működjön pár évig.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Nincs
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Csak új.

    Amit én nézegettem : HP Pavilion 15 notebook P1E93EA (15,6"/Core i5/4GB/1TB/GT940 2GB VGA/DOS) és HP Pavilion 15-ac133nh fehér notebook (15,6" Full HD matt/Core i7/4GB/1TB/R5 M330 2GB VGA/DOS)
    (nem értek hozzá)
    Ha tudnátok linket is adni az ajánlott termékekhez azért külön hálás lennék, mivel nem tudom, honnan érdemes rendelni (olcsó+megbízható) +néha egy típuson belül látok mindenféle alverziókat amikben 1-2 alkatrész eltér, azért ha lehet konkretizáljunk. Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák