Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz P.mini #118004 üzenetére

    Kérdésre én kérdésre szoktam: ha Te leszel aki beáll a kuki rossz végére, akkor tényleg ér bármit, hogy 0,0001%-al mondjuk jobb a meghibásodási arány mint egy 5110-es Dellnél? Nem. Letolt nadrággal állsz majd abban a bizonyos erdőben és várod a kövi lépést. Míg lehet szerencsétlen laktársnak is volt 5 gariztatása a Dellel, de azok maximum 10 óra időkieséssel jártak, mert jött is kifele a humanos srác és tolta bele a hűtőt-lapot-hangszórót-kb teligépet.

    2 fajta ember van: aki már megfizette a tanulópénzt és aki még nem. 7 számjegyet én már bőven betoltam a legkülönfélébb márkák legkülönfélébb cuccaiba mint bukó, elismerem, sokszor én is érzelemre vásároltam, legyűrtem magamban a vészharangot. Legutóbb karácsonykor. Döntsd el mi a fontosabb. Ha nem hónapról-hónapra élsz és tudod égetni a pénzt, mehet. Ha azért szereted a fillért rendelés lemond, majd megveszi az okosabb. Rengeteg okos van, hidd el. Ha végeztem a nálam lévő Lenovoval tuti arra is jön valaki aki elmondja mennyire nem tudok drivert rakni és mennyire jó ez az FHD panel mégis. Kell az ilyen is, csak ne tudjak róla, úgy nem bánt a tudat, hogy miben élek.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák