Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jozs6200ax

    aktív tag

    válasz petszol #16965 üzenetére

    Én hasonlót akartam először venni aztán azóta minden nap látok újabbnál újjabb számomra megfelelő laptopot.Erről infót eddig neten forumon és barátom által írt véleményt tudom csak írni személyes tapasztalatot nem .Erős hardverek de gyengébb szerkezet billenytűzet középen picit süpped nagyobb terhelésen nyilván zajosabb és meleget is fúj amire azt mondták el viselhető.Hátránya ennek az 1 év gari ami persze bővíthető de az 20 .000 ft ami + költség (táska és egér jár a garibővítés mellé).Műanyag igen de a fedél gumiszerű anyaggal van be vonva .Anyaghasználat terén közepes.Több helyről össze szedett infó lényeg az picit gyengébb szerkezet de ezt ellensúlyozza a teljesítmény.

    [ Szerkesztve ]

  • jozs6200ax

    aktív tag

    válasz petszol #16969 üzenetére

    Nem tudom melyikre gondolsz mert több Inspiron van de maga a dell egy jó márka ám ebben az árkategóriában ezt a mondelt nem nagyon szeretik .Linkelem neked melyik az
    LINK
    Nem akarom befolyásolni a döntésed ám igen az acer teljesítményben jobb.Elvileg a dellnek ez a tipusa nagyon melegszik és hangos is .

  • Borote

    addikt

    válasz petszol #17206 üzenetére

    Processzorba integrált Intel HD Graphics 3000 van benne, fogyasztás szempontjából bajnok, a teljesítménye pedig egy HD5470-es szintjén mozog, esetleg picivel alatta.
    Szerintem ebbe nem tudsz plusz videokártyát hákolni, az erősebb változatokban is csak egy HD6470-es van, ami úgyszintén nem egy teljesítmény bajnok :D

    Viszont ha nem akarsz rajta játszani, akkor nagyon jó választás, de arra figyelj, hogy vegyél hozzá +2 év garanciát :)

    Javítva: az SM bus driver probléma is megoldódott :D

    [ Szerkesztve ]

  • Borote

    addikt

    válasz petszol #17212 üzenetére

    Nincs benne ujjlenyomat olvasó. A magyar változatban talán van, ebben nincs.
    DE: a régi Acereben volt, most a Lenovomban nincs. Egyáltalán nem érzem a hiányát :)

    Bazsee71: Át lettél verve... Egy picikét :D Ezt a típust még csak nem is forgalmazzák Magyarországon, elég bajos lenne hozzá a magyar billentyűzet ;) Én megmondtam, hogy hazudnak - nekem is hazudtam :D De ha már ilyen jót beszélgettél velük, kérdezd meg a pontos verziószámát (pl DV6 6101eg - ez a német i7-es száma), és lepődj majd meg, amikor nem mondják meg :)
    Az email meg nem különösebben értékes 'írásos' bizonyíték........

    Bobrooney: az új iHD 3000 már jelentős előrelépés a korábbi integráltakhoz képest, egész tűrhető a teljesítménye. A HD5470-es meg egy belépő szintű dedikált memóriával rendelkező kártya, egyike a leggyengébbeknek. Szerintem SB proci mellé totál fölösleges is.

    spyduck: köszi az infót :) Remélem a következő szériáknál jobban megoldják a hűtést, mert a Radiance kijelző az valami elképesztő volt :B (Azért nem tudom észrevetted-e, tolom egy kicsit én is a szekereteket :DDD )

    cucka: mi a gond a numerikus résszel? A most elterjedt 16:9-es notiknál már kényelmesen van neki hely :)

Aktív témák

Hirdetés