Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz Kornel #26128 üzenetére

    Szerintem te offolsz, ráadásul mindezt úgy, hogy minél jobban gyarapítsd a hozzászólásaid számát,

    Értem. Köszönöm az építő jellegű kritikát. :R

    Amit te csinálsz, az semmi más, mint tesztekkel és mérésekkel alátámasztott ajánlások helyett beírod a saját verziód, mindezt mindig mindenkinek új hozzászólásba, gondolom szereted a nevedet minél többször nézegetni

    Sokszor linkeltem teszteket a gépek mellé, gondolom szándékosan nem vetted észre egyszer sem. Ha meg az a bajod, hogy nem kezdtem el veled bencsmárkharcot vívni, hogy ATi vagy nVidia, akkor bocsánat. Sajnálom, de nem vagyok hajlandó rá, akkor sem ha húszor írod le, hogy saját meglátásod szerint én csak offolok, hogy a hsz-eket gyarapítsam. Ami teljesen baromság... Ha ez alapján te kinyílvánítod, hogy neked van igazad, akkor hajrá, nekem nem oszt nem szoroz, felőlem a TV-ben is reklámozhatod. Innentől pedig ha felakasztod magad és ráírod egy táblára, hogy A6+6650 Forever, akkor sem fogok neked válaszolni. Mert egyszerűen egy csöppet sem érdekel, ha elhiszed ha nem. Szóval részemről teljesen lezárva a dolog... :K

    [ Szerkesztve ]

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Aktív témák