Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Essejó #19075 üzenetére

    tudom én, ismerem a megoldást, mikor még ott voltam TG, már akkor is haraptam erre, mert egy fizetős szolgáltatás megkerülése. nem igazán zavar, ha valaki csinálja, mert az ő dolga, de itt ne reklámozzuk már azért.

    (#19076) Multibit: nagyvonalú voltam és megelőlegeztem a nagy B-t és M-et, ezt nagyjából bírni kellene neki, mert a 325v2 is hasonló szinten volt.

    (#19077) kovbandi82: én a 310-est nem venném, iszonyat gyenge, már új korában se volt izmos. a HP még egy jó ideig bőven bármire jó lesz, ha a mellett döntesz. a torrent futhat kliens gépen, és tölthet hálózati megosztásba, de ennek mi az értelme, mikor a NAS amúgy is kell, hogy menjen hozzá? távvezérelhető torrent kliens kell, és a NAS csinálja csak a letöltést. az meg, hogy a Win könnyebben testre szabható, szerintem nem igaz, mert a NAS OS-ek célszoftverek, egy csomó mindent körülményesebb ablakok alatt beállítani, mint egy erre fejlesztett rendszeren, max kevésbé idegen az első alkalommal, mert már hozzászoktál. ha ez a két opció van én inkább a HP-t vállalnám be.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák