Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz kabar #10493 üzenetére

    Egyet értek, én is azt mondom, hogy egy jó médialejátszó és egy olyan NAS, ami a saját célokra már megfelel. Ebből a szempontból ajánlott lehet még szerintem a WD MyCloud is, ami eleve RED vinyóval van szerelve, TimeMachine Backup megy rajta, a Transmission is 2 perc alatt feltehető, USB3-as és gyors, kb 60-90MBps tempóra képes. Nálam halkan és hibátlanul teszi a dolgát.

    Mediaplayert meg venni kell egy olyat amilyenre futja.. Én személy szerint "megelégedtem" egy Raspberry Pi-vel, számomra ez tökéletes képminőséget nyújt XMBC-vel, a TV távirányítója kezeli, tudja a 24p megjelenítést és ami nekem fontos volt, hogy a DTS hangot is. Ennek a hátránya, hogy neked kell telepítgetni, nem egy plug&play eszköz, de nagyon jópofa. Ha kicsit komolyabb kell, de nem lenne kihasználva a Mede8er extra tudása akkor kicsit olcsóbban ajánlott még WD TV Live Streaming lejátszó is, szerintem az is jó kis cucc, persze ha van rá pénz lehet Mede8er is.

    WD My Cloud 2TB 38k
    WD my Cloud 3TB 48k
    Raspberry Pi kit SD karival kb. 15-20k
    WD TV Live Streaming 27k

    Ezek közül bármelyiket is veszed bőven 100k alatt maradsz és jobb képminőséget és szolgálatatásokat kapsz mint DLNA-val, ugyanakkor nem kell plusz távirányító sem, mindkét lejátszót tudod a TV sajátjával kezelni, ha a TV tudja a HDMI CEC-t.

Új hozzászólás Aktív témák