Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz justaview #10398 üzenetére

    Továbbra is fenntartom, hogy nem elsősorban a körülményekkel van a gond, hanem azzal, hogy mi itt (vagy akik irtak eddig ide) és te mást értünk "ég és föld" alatt. Vagy legalábbis te mást vártál. Volt egy elképzelésed a dologról, és azt nem váltotta be amit láttál. Ez akapvetően hibás hozzáállás szerintem. Jobb "üresen" odamenni, és nem elvárásokkal, aztán nyitottnak lenni mindenre, mert igy eleve "vesztett helyzetből" indultál, lévén minimális az esély hogy pont olyan legyen amit elképzeltél :)

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

  • Isual

    veterán

    válasz justaview #10398 üzenetére

    Én már többször írtam itt, hogy sokan túldimenzionálják ezt a témát és ahogy te is a valóságban kissé csalódásnak élik meg a történetet (Nyugdíjas ezt a részt találóbban/jobban kifejtette). Egy 50ezres monitortól ne várjunk ég és föld hatást (persze minden relatív, hogy mihez képest). De önmagában az IPS-re igaz ez a frázis, csak éppen azok kb az U2410-től kezdődnek. Mind1, nem is ez a lényeg, hanem, hogy "Az ördög a részletekben rejlik.". Tehát nem azt kell várni egy ilyen összehasonlítás alkalmával, hogy jé ez a hal a TN-en sárga, az IPS-en meg piros, azta ez micsoda különbség!!! Hanem veszel egy IPS monitort (ahogy Jim-Y is írta am), ami lehet, hogy először nem küld a földre, de idővel úgyis találkozol majd még TN-nel az életben és egyszercsak észreveszed majd, hogy "jé ez az én monitoromon teljesen másként fest! :Y Itt ez nagyon gáz... Talán mégis tudtak valamit ezek a ph-s srácok..." :D.
    Na én részemről itt szálltam ki a beszélgetésből. :)

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák