Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StarZ3r0

    tag

    monitorvasarlasban kernek segitseget

    mivel sok az igeny, nehez lenne vegignyalazni az iszonyatos felhozatalt (plane hogy elegge le vagyok maradva az ujdonsagok tekinteteben) ezert kerem a kedves forumtarsakat hogy segitsenek
    szituacio:
    - egy eleg regi Dell UltraSharp U2311H tipusu monitorom van, amit a kovetkezokra hasznalok:
    foleg munka 70% (nagyreszt programozas, kisreszt grafikai munka, ezert fontos lenne, h sRGB-s legyen vagy vmi ezzel ekvivalens), aztan bongeszes 15%, film 15%, jatek 10%
    - sokaig gondolkodtam azon, hogy jo lenne egy masodik a munka miatt, de most mivel megsem vasaroltam lehet ezt megtarnam masodik monitornak, mar ha elfer majd az asztalon
    - amikor ezt a monitort vettem meg a nagyobbak eleg dragak voltak, de most min. 27" ala mar nem mennek, igy talan nem is annyira szukseges a 2. monitor
    - az igenyek azon tul, amit fentebb elhangzott, emelheto, dontheto legyen, minel tobb bemenet (nem kell tulzasba se vinni, csak epp par hete rokonyodtem meg,h ezen meg nincs hdmi), usb esetleg bar nem eletbevago, hangszoro meg ilyen szarok nem kellenek, esetleg vmi normalis talpa legyen, ne billegjen, ja es nyilvan vmi ips vagy nem tudom azota van-e jobb technologia
    kb ennyi, tisztan funkcionalis igenyeim vannak az mind1 hogy hogy nez ki csak jo legyen
    - keret igazabol nincs, ar/ertek aranyt szoktam vizsgalni, de talan 150 fole nem menjunk sokkal
    preferelt marka nincs

    koszonom a segitseget

Új hozzászólás Aktív témák