Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Sziasztok! Az N95-osom melle szeretnek most egy minden-allo telot is venni, es a BenQ-Siemens M7-et neztem most ki magamnak, ami mostanaban jon ki valamikor. Jol tettem? Jo valasztas lesz? Van benne GPS is, ami jo pont. Nem vagyok kepben a por- utes- es vizallo mobilokkal kapcsolatban, ezert kernek pls egy kis segitseget! :R

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Hat gyerekek! Meg mindig utesallo mobilt keresek, ami viszonylag uj. Kismillionyi tesztet atolvastam, az N95-om melle keresek valami strapabiro mobilt. Az eddig szerzett infok alapjan:

    1., Siemens Mxx: tul regi, ezer eves, vagy mar tan beszerezni sem lehet sehol sem

    2., Ericsson 2/3xx: szinten ocsmany, ezer eves, talan mar kapni sem lehet sehol

    3., Siemens M81: ocsmany, es valoszinuleg Europaban ez sem tul elterjedt

    4., Nokia 5500: jo lenne, de az olvasottak alapjan egy ido utan elkezd levalni !!! a billentyuzet, ezt pedig nalam nemhogy egy utes es mindenallo telefontol, de barmilyen telefontol elfogadhatatlan...

    5., Nokia 5200, Nokia 5300: ocsmany + utes- es mindenallo telonak slide-os: ez csak valami vicc lehet, no comment kategoria

    6., BenQ M7: ez lenne az, amit en keresek most, de a BenQ megszuntette az Europai gyarait, es hiaba irja a web-lapjan, hogy az M7 Europaban elerheto lesz, a keszulek nem kaphato sehol kiveve Azsiat, es lehet, hogy soha nem is fog eljutni Europaba

    7., Nokia 5140i: az olvasottak alapjan talan ez lenne a legjobb, de ez is mar egy kicsit regi, es ez sem valami szep darab.

    8., JCB munkas-mobil: irtozatosan ocsmany, buta keszulek, hiaba ellenall az atomtamadasnak is

    A kerdesem az lenne, hogy 2008-ban elorelathatoan erkezik-e valamilyen 5xxx-os szerian strapabiro-mobil? Tudunk ilyenrol? Vagy netan mas gyartotol, aki Europaban arul keszulekeket (SE, Samsung, stb.)

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Szerintetek varhato az, hogy a 6250, 5140i, 5500, 5200, 5300, 5070, 5700 utan most 2008-ban kijon egy 5xxx-os szerias strapatelefon, ami elfogadhato kulsovel rendelkezik es tenyleg strapatelefon, nem pedig Music meg XpressMusic, meg mindenfele baromsagnak keresztelt undorito szornyedveny? Az M7-rol mar letettem, ugysem fog soha az eletbe Europaba kerulni a BenQ-nak koszonhetoen, az 5500-t meg meg nem vettem meg, mert meg mindig vacilalok. Szoval varhato valami? Lehet tudni valami ilyesmirol?

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Szerintetek strapas mobilnak Sony-Ericsson C702-ot, vagy Samsung B2700-at, vagy az uj Sonim-ot vagy a karcallo vastag uveggel vedett C905-ot vegyem majd? Melyik lenne a legjobb valasztas, hogyha szamitanak azert a szolgaltatasok is (tehat ne legyen olyannyira tok, mint az M110), es ha akarom, azert egy java-s Worms 2007-et pl. fel lehessen ra nyomni. Ti melyiket vennetek?

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Sziasztok! Én már tudom, hogy milyen mobiltelefont fogok venni a mostani M110 strapa-telóm helyett, csak azt nem tudom, hogy hol. A Nokia 3720 strapa-teló a kiszemelt áldozat, ami most szeptemberben jelenik majd meg. A kérdés az, hogy az alábbi variációk közül hogy érdemes megvenni:

    1., ha van valamelyik GSM boltnak újonnan (0 percesen), akkor náluk

    2., ha van valamelyik szolgáltatónál kártyafüggetlenül, mindenféle elkötelezettség és mindenféle rányomott logó nélkül, akkor ott

    3., bemenni a Mammut-ba a Nokia mintaboltba, és majd ott megvenni függetlenül, újonnan, logók és mindenféle hülye szolgáltatói menü nélkül

    Ti melyiket ajánljátok, melyik verziónak mik az előnyei, hátrányai? :F

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    válasz paramedic #22838 üzenetére

    @paramedic: "Sony-Ericsson Susan kódnevű androidos telefonjának megjelenéséről van valami hír?"

    Szia! A másik topic-ban is láttam a kérdésedet, csak nem reagáltam, mert én sem tudok semmit. Én nagyon vártam, mert ha jönne az SE-től egy normális tudású strapa-teló, akkor az istencsászár lenne, de vajmi kevés esélyt látok rá, a Susan a másikkal együtt eltűnt a süllyesztőben, mintha nem is létezett volna, pletykák és cikkek sem lettek volna róla... Én per pill egy Samsung B2700 strapa-mobilt használok, és én teljesen meg vagyok vele elégedve: gyors, atomstabil (nálam nem fagy, nem indul újra), tényleg strapa-bíró (pedig ha belenézel a topikjába, tőlem már kapott olyat, hogy ihajj (véletlenül majdnem rázártam a kocsi motorháztetejét szerelés után...)), és a fekete-szürke színben egész türhető külsőre is. A Susan, ha tényleg strapa teló lenne, jó lenne, ha meg egyszer meg is jelenne, akkor az még jobb lenne. :)

    Üdv: Bepe

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    válasz Zoli bácsi #27343 üzenetére

    És amikről régen beszéltünk? Samsung M110, vagy B2700 vagy B2100 vagy az új strapa E jelzésű? Vagy esetleg valamelyik Sonim? Ezek biztosan kibírnák még nálad is hosszabb távon szerintem.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    válasz meroly #27362 üzenetére

    "A zsebben hordás élettani hatásait meg gyanítom nem mi fogjuk megoldani/megválaszolni."

    Meg neked már mind1, már megszületett a kis-meroly :DD Jó-jó, még lehet több is, de ha van is ilyesfajta negatív hatása, az valóban inkább a következő generációkat érinti, akik 4 éves koruktól a zsebükben hordják a mobiljukat (vagy mobiljaikat).

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy létezik-e ehhez a koncepcióhoz: [link] hasonló mobil jelenleg a piacon? Tehát ami alatt / körül ilyen állandóan aktív megvilágítás van, akár eszi az akksit, akár nem. Várom az összes tippet / ötletet, mert nekem irtóra bejön ez a Tron-koncepció, de valószínűleg soha nem lesz belőle semmi.

    Köszi: Bepe

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák