Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • endruboy1

    senior tag

    Sziasztok!
    Faternek vennék telefont a T-mobilnál 1 vagy 2 éves hűségnyilatkozattal, készülékváltással(azaz van vmennyi beváltható pont is).
    A szempontok: strapabíró, jó képeket csináljon és egyszerű legyen a használata. A strapabírást nem véletlenül húztam alá, higgyétek el nekem :D . Hosszú távra vagyis a hűségidőt ki kellene bírnia minimum. Fotózásra nem hajlandó fényképező gépet magával vinni, így ez is majdnem olyan fontos mint az előző szempont.
    Én min. 5 megapixeles kamerára gondoltam segédfénnyel, de jobb lenne xenon villanóval. HD videó felvétele is remek lenne.
    Strapabíróságukat nem tudom a mostani telóknak, részben ezért is írok ide. Én két készüléket néztem ki:
    - Sony Ericsson Xperia mini: 5mpx, AF, segédfény
    - Nokia C5-00 5MP: 5mpx, gondolom AF és ahogy elnézem segédfény

    3 kérdésem lenne:
    - Mit lehet tudni a Nokiáról, milyen képeket készít, HD videót tud, megbízható (erről nem nagyon találtam infókat)?
    - A kettő közül melyik lenne a jobb a fent felsorolt szempontokat figyelembe véve?
    - Ti milyen telefonokat tudnátok még ajánlani hasonló árban?

    ui.: Én ezeket találtam, de jobb lenne amúgy ha 20k alatt mutatnátok vmi hasonlókat mert ezek igazából a tűréshatáron felül vannak már :( .

    [ Szerkesztve ]

  • endruboy1

    senior tag

    válasz sdd2 #37021 üzenetére

    Kifelejtetettem az elvárások közül a gyors netet. Laptophoz csatlakoztatva lesz használva néha napján modemként. Ez alapján sajnos az X2 kiesik, a Samsung meg még csak-csak elmenne mert 3G-t tud, de a 2 megapixel akkor lenne jó ha legalább AF-os lenne. Azért ez meggondolandó ettől függetlenül, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák