Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz WN31RD #18 üzenetére

    WN31RD: Értem, és köszönöm.
    Gondoltam erre már én is, csak az a baj, hogy nem értek hozzá, ezért az első baj mindjárt az, hogy nem tudom "összerakni", használtat pedig pont emiatt nem is vennék. Asztali PC, laptop, mp3-lejátszó (pardon: DAP), esetleg fénnyképezőgép, ezekhez talán konyítok, de bevallom a hifi-khez (erősítő, végfok, stb) tök hülye vagyok, és az a helyzet, hogy pillanatnyilag sajnos sem időm sem türelmem nem lenne megtanulni, hogy mit (lenne) érdemes összepakolni.

    Annyit még értek, hogy egy farostlemez hangfaldobozból szép hangzás nem várható, és sejtem hogy az sem túl jó, ha 100-féle funkciója van egy aprócska doboznak, de per pillanat kb erre lenne szükségem:
    - USB-támogatás teljes távirányítással, folder-kezeléssel (DAP-ról, külső HDD-ről)
    - digitális file-ok (mp3, wma, wav, ha lehet ogg és flac is!) lejátszása a lehető legtöbb forrásból (CD-ról, DVD-ről, USB-ről, a legjobb lenne hálázatra kötve)
    - nem kell nagy teljesítmény, 20-30 watt bőven elég, kis lakásba kellene (Genius 5.1-nek a tizedét sem használom ki jelenleg) tehát szvsz nincs szükségem bonyolult, erős, jónevű hifi-rendszerre. Szvsz!
    - szóljon olyan szépen, tisztán, dinamikusan, amennyire csak lehet
    - legyen szép (a szürke doboz kizárt!), egyszerű, relative kicsi! (nem kell egy hegynyi vas a szobába, mert nem szép), könnyen kezelhető
    - egyszerű összeállítás: nem tudok (nem is szeretnék) kisérletezni 3-4-féle hangfallal, erősítővel, stb.

    Néztem még Sony-t, Philips-et, Panasonic-ot, de azok vagy csúnyák voltak, vagy még a JVC-knél is irreálisan sokkal drágábbak.
    Az is könnyen megehet (sőt, nagyon valószínű) hogy lehetetlen a fentiek egyidejű teljesülése (a felsorolt feature-lista, olcsón), és mégis bele kell de ha esetleg valaki tud olyanról, ami beleillik az elképzelésembe.... megköszönöm ha tud jánlani valamit.

    Ba Cy Lus: köszönöm Neked is! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák