Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Al Brandy

    tag

    válasz mjani1172 #63473 üzenetére

    Ez nem kicsi szoba 35m2-el. Azt valóban nem fogja bírni automata ventivel. Ha 3,5-ös Mitsud van akkor az be fogja fűteni,de ehhez kell egy kis idő. Akkor jön majd ki az előnye,ha elérte a beállított hőmérsékletet,és csak tartania kell azt. A ventit úgy állítsd be, hogy a klímával szemközti falnál legyen annyi légmozgás, hogy egy füstölő füstjét láthatóan picit megmozgassa.
    Ha viszont ennek ellenére sem tudja temperálni a beállított hőfokot,akkor nem jó helyen van a klíma,vagy nagyon gyatra a helyiség szigetelése.

    Amikor elkezdtem Mitsu klímával fűteni,én is meglepődtem,hogy nem 65 fokos levegő jön belőle,hanem csak erősen langyos. Pár napig elszórakoztattam magam,mire sikerült jól beállítanom,hogy komfortos is legyen,és a fogyasztása is minimális legyen.
    Ha hideg szobát akarsz befűteni,akkor pár percig tedd 4-es ventire és 31 fokra (ilyenkor tényleg dől belőle a meleg) ,amíg 1-2 fokkal a kívánt hőmérséklet fölé fűt. Utána hagyd 2-3-as ventin a beállított hőfokkal aztán indulhat a kísérletezés.
    Hidd el,ha egyszer sikerül beállítanod,akkor utána biztos,hogy nem akarod lecserélni. :)

    Mitsubishi HR50VF, Hitachi RAK-25RPE/WPE, Trotec TTK 72 E

Új hozzászólás Aktív témák