Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    válasz arcitec #33231 üzenetére

    Kicsit elveszek a hozzászólásodba... nálam 3 klíma ment fel és az én tapasztalatomat írtam le illetve, hogy nálam szívtak a szerelők... Pesten belül két helyszín között simán lehet 1 óra átpakolás illetve reggel telephelyen fel kell venni a klímát és este "haza" is kell menni... Az is idő és pénz sőt még az autó is eszik közben :)... és az eszközök is kopnak...

    A karbantartás nem tudom, hogy hogy jön ide... de arról is tudok írni... Szezonon kívül csinálták Windyék 2 óra legalább volt... s valami 20-25 ezer forint között fizettem ha jól emlékszem a 3 klímára, első évben csak beltéri tisztítás volt, később nem tudom mi lesz ...

    Ma egy autó polírozó óradíja 10.000 ft körül van pesten de még egy WordPress huszár is 8000 Ft-ot kér 1 óra kattintásért... Akartunk beton kerítést 60 centis alappal 3 sor zsalukővel (ebbe 2 méterneként oszlopokkal) glettelve és színezve... Erre 15 méteres kerítésnél 650e Ft-os munkadíjat kaptunk anyagár nélkül... S a lécezés és oszlop festés már a mi dolgunk lett volna. Így maradtam a talajcsavarnál és így 200e-ből meglett a talajcsavar + a lefúrás :)
    Van egy alkesz napszámos a környéken - rendes ember amúgy nagyon csak kőműves aktimellel üzemel - aki napi 20.000 Ft-ot kér zsebbe kubikolásért (beton keverés föld terítés és hasonlók)

Új hozzászólás Aktív témák