Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz mvkly #29046 üzenetére

    20nm-hez elég a 2,6kw, oda felesleges 3,5-eset venni, ahogy láttam általában nm-re adják meg a "felhasználási méretet", gondolom a standard 2,65-7m belmagassággal számolva, 3,5kw az már kb 35-45nm-es tartományra való
    ha nagyobbat veszel persze nem feltétlen baj, kérdés, mennyire tudja visszaszabályozni magát, mert ha feleslegesen pörög az már nem lesz jó - aki használja annak biztos nem -
    pannonklíma rendben van, másikkal nincs tapasztalatom

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Miklósbácsi

    csendes tag

    válasz mvkly #29046 üzenetére

    Nálunk két lakásban a Budaklíma, egy ismerősnél a Pannonklíma szerelt fel Daikinokat. Mindkét cég pontosan, a megbeszélt időben érkezett és pontos, tiszta munkát végzett. A gépek igen csendesen, probléma nélkül működnek azóta is. Ha újból szükség lenne a munkájukra, nyugodtan hívnám bármelyikőjüket e kettő közül.
    Előzőleg magam is hosszan és alaposan tanulmányoztam ezen a honlapon a levelezést, így jutottam el az általam addig ismeretlen klímaszerelő céghez.

    Két egymás mellett lévő téglalap alaprajzú szobánk közül az egyikben úgy van felszerelve a Daikin FTXF 3.5 kW Sensira beltéri egység, hogy a szobák közötti szárnyas ajtóval szemben helyezték el. Így szükség esetén a nyitott ajtónyíláson keresztül elég hatásosan fűthetjük, hűthetjük a másik szobát is. Jól bevált ez a megoldás nálunk, a 17 + 17 négyzetméteres szobákat könnyedén temperálja ez a teljesítmény a hőszigetelt téglaházban.

Új hozzászólás Aktív témák