Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baloghgabor

    aktív tag

    válasz dudrob #5137 üzenetére

    Köszi, jól van Fuji. Igaz a hosszú hétvégén magára hagytam és mivel nem volt olyan hideg, kicsit szüneteltettem is a működését. 3 nap után hazaérve +13.2°C fogadott (kint még bágyadt napsütés, +9°C most, reggel gondolom fagyközeli állapot). Bekapcsolva kicsit hezitált, de fél perc múlva erőteljesen adta már a forró levegőt, majd kb. fél óra múlva már meghaladta a benti hőmérséklet a 20°C-t. Igaz szobaajtó nyitva, előtér és fürdő is langyosodik estére. ;)
    Hát nem tudom, a Pana azért nem volt nyerő nálam, mert olyanokat mondtak, ami miatt nem került bele a "nyerő" hármasba. (előző hozzászólásokban megtalálhatóak, de talán szakmai segítség is lesz olvasható még majd?). No meg számomra a 10 év gari, ha regisztrálok, azért eléggé megbízhatósági faktorfokozó tényező volt! Ehhez a gyári számokkal és egyéb adatokkal (beüzemelési jkv., klímaszerelő okmány szám) neten kell regelni. Na meg évente nem megfeledkezni a rendszeres, igazolt karbantartásokról sem persze! Ja, hogy én hol leszek 10 év múlva? :P

    bégé

Új hozzászólás Aktív témák