Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz waveson #47908 üzenetére

    Akik ilyet vesznek, azok fűtésre veszik, csak azokban van, átlag klímákban nincs.
    Elég sok ilyen dolog van a világon, ami átlag juzert nem zavarja (mert nem veszi észre).

    Flexy90: Panasonic NZ Nordic, Fujitsu LTCA széria. Kb fele árban vannak mint a Daikin, és én nem látok közöttük nagyon különbséget.
    És az sem biztos hogy kell az 5kW-os (azoknak a minimum zajszintje (jóval) nagyobb, ÉS kevésbé tudnak visszaszabályozni.
    Az én NZ35VKE-m -15°on még 4,2kW-ot tud (-7°on 4,6kW), és ez névleges 3,5-es klíma.
    Ellenben 30(!) helyett 21dB a minimum zajszintje (az 5kW-os modellel szemben, [4,9 és 5,2kW-ot tud -15/-7°on], amik inkább irodákba valók mint nappaliba). Google Home-ot tudja, és a fogyasztást is (nem minden wifis modell tudja a klímáknál!)
    Ez 409e Huftól indul, kicsit felette van a Fujitsu ASYG12LTCA, az LG F12MT Athena és afelett a Mitsubishi FH35VEHZ; és 900 körül jön a Daikin FTXTP35K Comfora/FTXTM30M Perfera, és FTXTA30AW Stylish 1mFt-tól kb.
    Alattuk a Gree U-Crown, Midea Oasis Plus (túl közel árban a Panasonichoz ahhoz hogy szóbajöhessenek szerintem), illetve a C&H Arctic (Gree alapokon).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák