Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz chopin42 #29576 üzenetére

    Daikin FTXJ25/RXJ25 tulajdonosa lettem. Wifit nem vettem, nem láttam értelmét egy klímára.

    Ajánlás alapján a Pannon Klíma szerelte fel, mondhatni problémamentesen. Két panel áttöréssel lett megoldva és kevesebb mint 4 óra alatt lett üzembe helyezve.

    Szerelő srácok, csak egy kávét és egy pohár vizet fogadtak el. Alapvetően elégedett vagyok a munkával két dogot kivéve.

    Az egy dolog, hogy évekig megtartom a műszaki cikkek dobozait - ez az én heppem -, de itt nem kell attól tartani, hogy a klímát megunom és eladom, na mindegy. Panelban nem annyira könnyű megszabadulni az óriási dobozoktól, és mire észrevettem, addigra a srácok már elviharzottak.

    A másik probléma a munka utáni helyreállítás. Nos, a lakáson belüli áttörés során nagydarab beton hullott ki a falból. Persze számítottam rá, úgyhogy ez maga nem volt probléma, csak az, hogy a srácok nem hoztak magukkal elég sziloplasztot.

    Azért összességében elégedett vagyok a munkával.

    Klímát magát bekapcsoltam. Hűt-fűt, de hogy úgy fog-e a dolgozni ahogy szeretném, az majd csak nyáron derül ki...

    Majd beszámolok ( vagy nem :) )

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák