Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz maxxenergie #23473 üzenetére

    Sziasztok!

    Nos WIFI is megérkezett a Midea klímámhoz mai nappal egy kis utánajárással mert ugye újra telefonáltam mert 1 hét alatt sem ért ide érdekes ez tegnap volt ma már hozta is a futár :C

    Beraktam volt egy kis szarakodás vele ötödjére sikerült a WIFI-re ráállnia pedig mindent ugyanúgy csináltam jelszó is jó volt nem tudom mi volt.... , de végül is fél óra alatt sikerült belőni :C

    Az viszont tök jó /lehet más modellnél is így van nem ismerem/, hogy minden ami kell ahhoz QR kód a csomagoláson a magyar leíráshoz és apphoz külön kód szóval ez így egyszerűsítette a történetet és a beállítást és bármikor elérhető így :C :R

    Kipróbálva WIFI szépen működik minden funkció. :C

    Klíma is jó azóta is ma megjárattam kint Itt Pesten 33 fok volt bent (26-27 Fok) hol ECO-val hol nem ... mivel nagy a légtér sztem. jó és néma a bel és kültéri is szinte :R Ahogy bekapcsoltam 28,5 fok volt bent fél óra múlva már 26,5 és nem csumán ment majd meglátjuk.

    Na egyenlőre ennyi tapasztalat a Webklímáról meg a Midea klímáról, ha lesz valami úgyis jövök :K

    [ Szerkesztve ]

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Új hozzászólás Aktív témák