Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrSoul

    őstag

    Sziasztok!
    Bocs, hogy ide írok, de nem akartam új topicot. Tehát: eladó a légkondim.
    Ez falra szerelhetős, split klíma (úgy tudom, így hívják). Márka: Dimarson.
    Nem kell tőle megíjedni, semmi gond nem volt vele, komolyan. Én nem tudom, milyen a többi, mert csak ezt használtam, de ez tökéletesen hűtötte a 30nm-es lakást. Minden egy légtérben volt, tehát fel lehet fogni szobának, a bejárati ajtó felett van/volt (mert át kell adnom a lakást, költözünk, és ahová megyünk, ott nem kell, mert az nem tetőtér, meg nem is tudnánk hová tenni a kültéri egységet), és tökéletesen hűtött, de fűt is, ha nagyon kell.
    Mennyit használtam? Alig. Gari nincs rá, 2003 nyarán vettem, a szervíz rakta fel, 1 év gari volt. Ment 2003-ban 1 hónapot, aztán 2004 nyarán a meleg napokban azért üzemelt, és most ezen a nyáron csak 1 napot ment. A fűtési szezonok előtt is mehetett összesen 2 hetet (akkor fűtöttünk vele, mert a tetőtérben meg lehetett fagyni). A szűrője még tiszta, még nem is kellett mosnom!
    Viszonylag sürgős lenne, nekem ma le kell szednem, mert holnap (vagy max a héten) át kell adnunk a lakást. A kezelési útmutató szerint fogom leszedni, gondolom nem egy ördöngőség.
    Kinek mennyit ér? A teljesítményre pontosan nem emlékszem, meg kell nézni, talán 2,4KW, de mint mondtam, ekkora szobára tökéletes volt. Persze van távirányító is, van éjjeli üzemmód (nem értettem pontosan, ez mit is takar, a kezelési útmutató ugyan magyar, de nem éppen a leg egyértelműbb számomra).

    [Szerkesztve]

    Mindig az X jelöli a pontot...

Új hozzászólás Aktív témák