Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • windy

    tag

    válasz resist #17973 üzenetére

    Fontos tudnod, hogy én szándékosan nem ajánlok egy, sőt kettő márkát sem kizárólag. Pontosan ezért, hogy nehogy azt jöjjön le, hogy anyagi érdek miatt tolok egy konkrét márkát, vagy ugyanez okból húzok le egy másikat. A mi cégünk is partnere a Hitachi importőrének, simán el tudom hozni a Hitachit is a lehető legnagyobb árréssel, tehát ha ezt ajánlanám, akkor is ugyanúgy keresnék pénzt rajta, sőt a másik példa a Daikin, aminek a neten gyakorlatilag a nagykereskedelmi ára van fenn a webáruházakban, tehát párezer forintnál nem lehet többet keresni egy eladással, mégis forgalmazzuk, mert jó minőség, jó háttér, stb. A Hitachi gépeket is forgalmaztuk régebben, de letettünk róla, mert nem voltak kielégítőek a tapasztalatok, és az importőr hozzáállása a garis problémáinkhoz nem tetszett, így elálltunk ettől. Ráadásul tényleg fogalmam nincs, hogy mivel tudnék érvelni a Hitachi mellett a többi japán márkával szemben.

    Az elhelyezésről:

    Lehet itt olvasni mindenféle véleményt. Egy klimával is meg lehet oldani, meg folyosóról is lehet hűteni, meg hasonlókat. Lehet, hogy igaz is némelyik, és elégedett is lennél azzal a megoldással is némi vagy több megalkuvással, de én akkor sem ajánlhatok olyasmit, ami szakmailag támadható. Meg kell érteni, hogy ezek a klimaberendezések nem területet, nem légköbmétert, hanem helyiséget hűtenek, és a nyílászárókon keresztül történő másik helyiség hűtés mindig esetleges. Egy közlekedő, vagy folyosó túlhűtése azért, hogy a kapcsolódó szobákba, helyiségekbe beáramoljon némi kis hűvös - nos ez igencsak kevés helyen működik. Ha én ilyen megoldásokat ajánlanék, és nem lennél elégedett vele, akkor később teljes joggal reklamálhatnál, és én nem védekezhetnék azzal, hogy dehát pár fórumozónál vagy az apósánál kurva jól működött az egyklímávalhűtsükacsaládiházunkat.

Új hozzászólás Aktív témák