Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deer76

    aktív tag

    válasz Plague666 #66904 üzenetére

    Nekem Zalman Z3 van. Elég magas, ehhez alapból adtak 3 ventilátort, de ezeket elég hamar célszerű lecserélni, mert hangosodnak. Az SSD-nek van külön hely kialakítva, merevlemezt nem kell csavarozni, becsúsztatható a keretbe oldalt. Az alul lévő szűrő nem tetszik, kicsit nehézkes a ki/beszedése, ez sokkal jobban van megoldva pl. egy Silencio 352-nél, ahol keretestől kihúzható, ha meg akarod tisztítani. A lábak csak műanyagok, nem gumisak és gyenge a belső tartópöcök, nekem a 2 hátsó eltört (belül), azt majd ragasztanom kell. Ugyanakkor azért az árért egész korrekt, nem néz ki rosszul, meg hardveraprón még olcsóbban is láttam. (Enyém is onnan van 9k-ért.) Hűtésileg SK táblázatában anno a középmezőnyben volt. Én pont a hangosodás miatt kiiktattam a felső ventilátort, de szerintem normál konfig esetén nincs nagyon rá szükség. Amúgy elől 2, hátul 1 venti van beszerelve, felülre még 2 tehető.

    A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

Új hozzászólás Aktív témák